Naujienos

Akcijos Paslaugos Tinklapių kūrimas Kasečių pildymas Apie mus Kontaktai  

Kompiuterinės technikos prekyba

Bendradarbiaujame su visais didžiausiais Europos tiekėjais, todėl galime pasiūlyti bet kokios kompiuterinės technikos. Gaminame stacionarius kompiuterius, pagal kliento poreikius. Aptarnaujame įmonių kompiuterinės technikos ūkį. Visą parduotą techniką galime pristatyti į vietą ir parengti darbui.. Atliekame garantinį ir po garantinį remontą.

Įmonių aptarnavimas

Aptarnaujame įvairių įmonių kompiuterinę techniką. Mūsų tiekiamos paslaugos neapsiriboja vien remontu ir priežiūra, prireikus naujos kompiuterinės įrangos ją galime tai pat aprūpinti, taip taupydami jūsų laiką ir pinigus. Į aptarnaujamų įmonių kilusias problemas visada reaguojame skubiai. Gedimus visada stengiamės pašalinti vietoje,  jei tik tai leidžia galimybės. Nutikus taip, kad tektų išsivesti remontuoti darbui reikalingą kompiuterį, galime pasiūlyti laikinai kitą. Kompiuterinėje technikoje esančiai informacijai garantuojame visišką konfidencialumą.

Kompiuterinės technikos remontas
 
Greitai ir kokybiškai tvarkome bet kokius kompiuterinės technikos gedimus, instaliuojame licenzijuotas operacines sistemas, atstatome prarastus duomenis, atnaujiname programinę įrangą, diegiame ir konfigūruojame tinklus, antivirusinių programų priežiūra. Kliento pageidavimu atvykstame į namus ar įmonę.
Kompiuterinės technikos gedimus stengiamės pašalinti vietoje, taip sutaupome Jūsų laiką ir pinigus. Tik išimtiniais atvejais reikalingas kompiuterinės technikos parsigabenimas remontuoti pas mus. Remonto metu, duomenų konfidencialumą garantuojame! Gedimą šaliname taip greitai, kiek leidžia galimybės. Apie visą remonto eigą, bei kainą išsamiai informuojamas kompiuterinės technikos savininkas.

Kompiuterinės technikos aptarnavimas ir remontas pagal sutartį

Kodėl tai naudinga? Pasirašius sutartį visoms mūsų teikiamoms paslaugoms gausite nuolaidas.
Kas mėnesį atliksime Jūsų įmonės kompiuterinės technikos profilaktinius patikrinimus. Pas mus įsigysite kompiuterinę techniką mažiausiomis kainomis. Garantuosime 100% duomenų konfidencialumą.
 
Tinklų kūrimas ir priežiūra, tai galimybė prie interneto įmonėje ar namuose prijungti kelis ir daugiau kompiuterių. Laidiniais (Lan) arba belaidžiu (Wlan) tinklu - vedžiojame įmonėse ar namuose vietinius tinklus, pastatome visą reikiamą įrangą, šaliname gedimus (konfigūruojame), modifikuojame tinklus pagal kliento poreikius. Visus darbus atliksime nuo kabelio išvedžiojimo iki pilnai pajungto vietinio tinklo į kompiuterius.

 

 

© 2004-2015 Erminda