Naujienos

Akcijos Paslaugos Tinklapių kūrimas Kasečių pildymas Apie mus Kontaktai  

Apie mus

Savo veiklą IT srityje pradėjome 2004 metais. Tuo metu užsiėmėme kompiuterinės įrangos smulkiais remontais. Nesiekėme, kad tai taptu darbu tiesiog buvo labai mėgstamas pomėgis. Laikui bėgant poreikis didėjo noras tobulėti tai pat.

2005 metais gimė projektas Mygtux.ten.lt tai buvo mėgėjiškas tinklapis, laikui bėgant išaugo į mini portalą, nesiekentį pelno. Informacijos technologijų tobulėjimas labai spartus, tai matydami pradėjome specelizuotis tinklapių kūrimo srityje.

2006 metais užsiminėjome įvairiais interneto projektais.

2008 metais pastebėjome, kad yra didelis poreikis vis populiarėjančioms internetinės reklamos, todėl pradėjome kurti įmonėms reklaminius tinklapius.

2009 metais išsiplėtėme, pakeitėme pavadinimą į Mygtux.lt, pradėjome teikti profesionalias IT paslaugas. Pagrindinė veikla buvo kompiuterinės technikos remontas ir priežiūra. Sukūrėme ne vieną tinklapį perspektyvioms įmonėms.

2011 metais atidarėme erminda.lt parduotuvę, kurioje prekiaujame kompiuteriais ir elektronikos technika, taip pat atliekame kompiuterių remonto ir priežiūros darbus.

2012 metais praplėtėme paslaugų spektrą ir pradėjom pildyti įvairias spausdintuvų kasetes.

 2015 metais persikėlėme į naujas erdvias patalpas. Užsiimame įvairios kompiuterinės technikos prekyba ir remontu. Pilnas spausdintuvų servisas, nuo kasetės pildymo iki įrenginio remonto. Taip pat remontuojame ir prekiaujame navigacijomis.

 

 

 

 

Mūsų strategija - teikti pigiausiomis kainomis kokybiškiausias IT paslaugas.

Tam, kad klientas būtų patenkintas.

Mus rekomenduoja

        

 

 

 

© 2004-2015 Erminda